Olja på duk, 1800-talets första hälft. Lantligt motiv med kvarnbyggnad, troligen Frankrike. 18,5x24 cm. Ytkrackelering, ytbeläggning.
1 200 SEK | 2018-09-11 18:11 |
1 100 SEK | 2018-09-11 18:12 |
600 SEK | 2018-09-10 14:37 |
400 SEK | 2018-09-10 21:11 |
300 SEK | Startpris |