Kina, 1800-tal. Porslin med lekande fo-hundar utförda i klara polykroma nyanser. Höjd 13,5 cm. Obetydlig nagg å fotring, lock saknas.
1 200 SEK | 2018-09-08 21:31 |
1 100 SEK | 2018-09-05 17:52 |
1 100 SEK | 2018-09-07 20:07 |
500 SEK | 2018-09-01 09:44 |
300 SEK | 2018-08-30 09:35 |
300 SEK | Startpris |