4. BOJAN MED FO-HUNDAR

Kina, 1800-tal. Porslin med lekande fo-hundar utförda i klara polykroma nyanser. Höjd 13,5 cm. Obetydlig nagg å fotring, lock saknas.

Varunr 179597

11 September 2018 18:01

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 1 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK

Utrop 1800 SEK

1 200 SEK2018-09-08 21:31
1 100 SEK2018-09-05 17:52
1 100 SEK2018-09-07 20:07
500 SEK2018-09-01 09:44
300 SEK2018-08-30 09:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Sept. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!