6. SKÅL

Indien, 1900-talets mitt. Mineral, möjligen marmor, som svarvats/slipats och dekorerats med bland annat grönt, rött och guld i en traditionell mogul-stil. Höjd 10, diameter 15 cm. Obetydligt ytslitage.

Varunr 179599

11 September 2018 18:06

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 3 600 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 1000 SEK

3 600 SEK2018-09-11 18:04
3 400 SEK2018-09-11 18:03
2 400 SEK2018-09-11 18:00
500 SEK2018-09-08 21:53
400 SEK2018-09-06 17:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Sept. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!