Glas och förgyllt smide. Fågel. Murano. Sign. och etikettmärkt. H 44,5 cm.
7 000 SEK | 2018-08-14 18:04 |
6 500 SEK | 2018-08-14 18:03 |
4 800 SEK | 2018-08-14 18:00 |
4 400 SEK | 2018-08-14 17:59 |
3 800 SEK | 2018-06-15 09:29 |
3 600 SEK | 2018-08-06 16:46 |
2 800 SEK | 2018-07-08 06:52 |
300 SEK | Startpris |