Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, Nr 20/3574. "Asperula odorata L". Diameter 28,5 cm. Obetydligt bruksslitage.
3 800 SEK | 2018-08-14 18:03 |
3 600 SEK | 2018-08-14 17:48 |
3 200 SEK | 2018-07-15 09:24 |
3 000 SEK | 2018-06-15 09:37 |
600 SEK | 2018-07-09 19:08 |
350 SEK | 2018-07-07 13:23 |
300 SEK | Startpris |