Förgyllt sterlingsilver med emaljdekor. Stämplad 925S Egon Lauridsen, Danmark. Höjd 11,5 cm.
3 600 SEK | 2018-08-14 17:44 |
3 600 SEK | 2018-08-14 17:59 |
3 000 SEK | 2018-08-13 23:36 |
2 600 SEK | 2018-08-14 09:36 |
1 900 SEK | 2018-06-15 09:56 |
700 SEK | 2018-07-05 20:20 |
300 SEK | Startpris |