Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, Nr 20/3574. "Brunella grandiflora Jacg". Diameter 28,5 cm. Obetydligt bruksslitage.
4 600 SEK | 2018-08-14 05:30 |
4 400 SEK | 2018-08-14 18:00 |
3 600 SEK | 2018-08-14 17:48 |
3 200 SEK | 2018-07-15 09:23 |
3 000 SEK | 2018-06-15 08:59 |
2 200 SEK | 2018-07-05 20:18 |
300 SEK | Startpris |