Silverpatinerad brons. Signerad och numrerad 397/1000. Gjutarmärkt Venturi Arte.
"Venus à la giraffe". H 56 cm.
26 000 SEK | 2018-08-14 17:53 |
24 000 SEK | 2018-08-14 11:57 |
20 000 SEK | 2018-08-09 12:38 |
15 000 SEK | 2018-06-15 10:25 |
10 000 SEK | 2018-07-18 22:22 |
300 SEK | Startpris |