26. SALVADOR DALI, SKULPTUR

Silverpatinerad brons. Signerad och numrerad 397/1000. Gjutarmärkt Venturi Arte.
"Venus à la giraffe". H 56 cm.

Varunr 177623

14 Augusti 2018 18:09

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 26 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 20000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

26 000 SEK2018-08-14 17:53
24 000 SEK2018-08-14 11:57
20 000 SEK2018-08-09 12:38
15 000 SEK2018-06-15 10:25
10 000 SEK2018-07-18 22:22
300 SEK Startpris

Samlarhem 14 Aug. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!