Silver. Göteborg, 1950/60-tal. Med fyllda fötter. Höjd 18-20 cm. Smärre bucklor.
2 800 SEK | 2018-08-14 18:06 |
2 600 SEK | 2018-08-14 18:02 |
2 400 SEK | 2018-08-14 17:34 |
2 200 SEK | 2018-07-02 11:05 |
2 000 SEK | 2018-08-06 16:48 |
600 SEK | 2018-07-04 17:49 |
300 SEK | Startpris |