Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, Nr 20/3574. "Primula afficinalis L". Diameter 28,5 cm. Obetydligt bruksslitage
4 800 SEK | 2018-08-13 22:01 |
4 600 SEK | 2018-08-14 18:10 |
3 800 SEK | 2018-08-14 09:21 |
3 000 SEK | 2018-06-15 10:32 |
3 000 SEK | 2018-08-07 10:17 |
2 200 SEK | 2018-07-05 20:22 |
300 SEK | Startpris |