Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, Nr 20/3574. "Atropa Belladonna L". Diameter 28,5 cm. Obetydligt bruksslitage.
4 200 SEK | 2018-08-14 18:13 |
4 000 SEK | 2018-08-14 18:08 |
4 000 SEK | 2018-08-14 18:11 |
3 600 SEK | 2018-08-14 17:51 |
3 000 SEK | 2018-06-15 10:53 |
3 000 SEK | 2018-08-07 10:18 |
1 000 SEK | 2018-07-09 19:07 |
300 SEK | Startpris |