47. HJORTVAS

Porslin. Kina, 1800-tal eller 1900-talets första hälft. Dekor i polykromt utförande av bl.a. hjortar. Höjd 28 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt ytslitage, fotringen med obetydliga skåror.

Varunr 177678

14 Augusti 2018 18:16

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 12 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 15000 SEK

16 000 SEK2018-08-14 11:32
15 000 SEK2018-08-14 17:56
12 000 SEK2018-08-14 05:41
11 000 SEK2018-06-15 11:31
9 000 SEK2018-08-08 17:25
8 000 SEK2018-08-07 12:27
700 SEK2018-07-29 19:39
300 SEK Startpris

Samlarhem 14 Aug. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!