Porfyr. Locket dekorerat med vridna godronneringar, asken fasetterad. Pinjeformad lockknopp av brännförgylld brons. Karl Johan 1800-talets början. Höjd 10.5, diameter 12 cm. Obetydliga smärre naggar.
26 000 SEK | 2018-08-14 14:44 |
24 000 SEK | 2018-08-14 13:14 |
22 000 SEK | 2018-08-14 11:57 |
9 500 SEK | 2018-08-03 11:46 |
9 000 SEK | 2018-07-12 21:51 |
8 000 SEK | 2018-07-07 14:07 |
7 500 SEK | 2018-06-15 09:18 |
6 500 SEK | 2018-07-07 08:50 |
4 400 SEK | 2018-07-05 10:03 |
4 000 SEK | 2018-07-04 11:04 |
300 SEK | Startpris |