Porslin med polykrom och förgylld dekor. Royal Copenhagen, Nr 20/3574. "Lonicera Periclymenum". Diameter 28,5 cm. Obetydligt bruksslitage.
7 000 SEK | 2018-08-14 17:57 |
6 500 SEK | 2018-08-14 17:54 |
5 500 SEK | 2018-08-14 17:44 |
3 200 SEK | 2018-07-15 09:23 |
3 000 SEK | 2018-06-15 09:18 |
2 400 SEK | 2018-07-05 20:19 |
300 SEK | Startpris |