Klarglas med slipad och förgylld dekor. Odelberg Junior. Bestående av: 8 vinglas, 14 cm, 6 vinglas, 12 cm, 4 snapsglas, 10,5 cm, 5 selterglas, 9 cm, 7 madeirakupor, 9 cm. Merparten med nagg, förgyllning med slitage.
2 000 SEK | 2018-07-03 16:27 |
1 900 SEK | 2018-07-02 10:02 |
1 000 SEK | 2018-07-03 00:13 |
600 SEK | 2018-07-01 23:36 |
300 SEK | Startpris |