14. GLASSERVISDELAR, KOSTA, 30 DELAR

Klarglas med slipad och förgylld dekor. Odelberg Junior. Bestående av: 8 vinglas, 14 cm, 6 vinglas, 12 cm, 4 snapsglas, 10,5 cm, 5 selterglas, 9 cm, 7 madeirakupor, 9 cm. Merparten med nagg, förgyllning med slitage.

Varunr 177726

3 Juli 2018 18:05

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 2 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 4000 SEK

2 000 SEK2018-07-03 16:27
1 900 SEK2018-07-02 10:02
1 000 SEK2018-07-03 00:13
600 SEK2018-07-01 23:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Juli 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!