Oljemålning på duk. Antik. Utförd i Dirck van Delens art, signerad DD. Antikiserande stadsvy med figurer. 75x106 cm. Duklagningar med retuscher, krackeleringar.
24 000 SEK | 2018-07-03 18:11 |
22 000 SEK | 2018-07-03 18:09 |
20 000 SEK | 2018-07-03 18:08 |
19 000 SEK | 2018-07-03 18:08 |
17 000 SEK | 2018-07-03 18:03 |
11 000 SEK | 2018-06-19 16:37 |
5 500 SEK | 2018-06-23 23:44 |
350 SEK | 2018-06-21 15:23 |
300 SEK | Startpris |