31. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Oljemålning på duk. Antik. Utförd i Dirck van Delens art, signerad DD. Antikiserande stadsvy med figurer. 75x106 cm. Duklagningar med retuscher, krackeleringar.

Varunr 176279

3 Juli 2018 18:13

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 24 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 15000 SEK

24 000 SEK2018-07-03 18:11
22 000 SEK2018-07-03 18:09
20 000 SEK2018-07-03 18:08
19 000 SEK2018-07-03 18:08
17 000 SEK2018-07-03 18:03
11 000 SEK2018-06-19 16:37
5 500 SEK2018-06-23 23:44
350 SEK2018-06-21 15:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Juli 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!