Oljemålning på duk. Interiör med sittande kvinna och flicka i dörröppning. 1800-tal. 42x51 cm. Krackeleringar.
1 200 SEK | 2018-07-03 18:12 |
1 100 SEK | 2018-07-03 18:02 |
600 SEK | 2018-07-03 17:24 |
450 SEK | 2018-07-03 17:07 |
300 SEK | 2018-06-20 12:21 |
300 SEK | Startpris |