Skuren och bonad bok och rottingsits samt -rygg. 1900-talets mitt. Soffa, längd 120 cm, stol samt karmstol. Bruksskick, slitage.
700 SEK | 2018-08-28 18:00 |
600 SEK | 2018-08-21 14:37 |
450 SEK | 2018-08-28 12:40 |
350 SEK | 2018-08-16 09:42 |
300 SEK | 2018-08-15 12:45 |
300 SEK | Startpris |