20. BORD, FUNKIS 1950-tal

Lackad mahogny med lister av mässing. L 80, B60, H 74 cm. Slitage, ytskador.

Varunr 178910

Onlineauktion 28 Augusti 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!