5. SAM UHRDIN

Oljemålning på duk. "Linet Beredes". Interiör med dalkulla vid brasa. Signerad och daterad 1943. 72x92 cm.

Varunr 178944

28 Augusti 2018 18:02

Utrop 5000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

3 800 SEK2018-08-14 21:46
3 600 SEK2018-08-28 17:33
1 200 SEK2018-08-23 17:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Augusti 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!