Oljemålning på duk. Storkar i våtmark. Signerad EN. 54x42 cm. Smärre krackeleringar.
5 500 SEK | 2018-09-25 18:08 |
5 500 SEK | 2018-09-25 18:09 |
4 400 SEK | 2018-09-25 17:52 |
2 000 SEK | 2018-09-24 16:43 |
1 400 SEK | 2018-09-21 09:58 |
1 300 SEK | 2018-09-20 12:18 |
900 SEK | 2018-09-14 13:18 |
700 SEK | 2018-09-13 19:34 |
300 SEK | Startpris |