Akvarell. Köksinteriör med arbetande kvinnor. Signerad och daterad 1941. Dagmått 30x46 cm. Bok medföljer. Ej examinerad ur ram.
15 000 SEK | 2018-09-25 18:12 |
14 000 SEK | 2018-09-21 07:43 |
13 000 SEK | 2018-09-21 00:37 |
10 000 SEK | 2018-09-18 22:33 |
300 SEK | Startpris |