7. WIWEN NILSSON, BRICKA

Sterling silver, rund med rak, fasetterad kant. Stämplad AN, Lund 1946, Wiwen Nilsson, Sterling, Sweden. Diameter 39,8/40,5 cm. Vikt 1420 g. Obetydliga repor och bruksmärken.

Varunr 180100

25 September 2018 18:03

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 60 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 10000-12000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

60 000 SEK2018-09-25 18:01
55 000 SEK2018-09-25 17:04
45 000 SEK2018-09-25 16:41
36 000 SEK2018-09-25 09:16
22 000 SEK2018-09-22 21:12
16 000 SEK2018-09-21 02:51
12 000 SEK2018-09-20 03:41
9 500 SEK2018-09-11 20:54
6 000 SEK2018-09-13 22:56
3 000 SEK2018-09-12 14:00
500 SEK2018-09-11 22:48
300 SEK Startpris

Onlineauktion 25 Sept. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!