Sterling silver, rund med rak, fasetterad kant. Stämplad AN, Lund 1946, Wiwen Nilsson, Sterling, Sweden. Diameter 39,8/40,5 cm. Vikt 1420 g. Obetydliga repor och bruksmärken.
60 000 SEK | 2018-09-25 18:01 |
55 000 SEK | 2018-09-25 17:04 |
45 000 SEK | 2018-09-25 16:41 |
36 000 SEK | 2018-09-25 09:16 |
22 000 SEK | 2018-09-22 21:12 |
16 000 SEK | 2018-09-21 02:51 |
12 000 SEK | 2018-09-20 03:41 |
9 500 SEK | 2018-09-11 20:54 |
6 000 SEK | 2018-09-13 22:56 |
3 000 SEK | 2018-09-12 14:00 |
500 SEK | 2018-09-11 22:48 |
300 SEK | Startpris |