Keramik. Rörstrand. Jugend, tidigt 1900-tal. Dekor av påfåglar. Höjd 25 cm. Krackeleringar.
900 SEK | 2018-10-09 18:04 |
800 SEK | 2018-10-06 13:26 |
800 SEK | 2018-10-09 18:02 |
600 SEK | 2018-10-04 14:13 |
500 SEK | 2018-10-01 23:51 |
350 SEK | 2018-10-02 14:37 |
300 SEK | Startpris |