Lack med skuren dekor. Kina, 1900-talets början eller möjligen äldre. Höjd 26 cm. Locket med skador, botten med spricka, i övrigt smärre skador.
2 200 SEK | 2018-10-09 17:48 |
2 000 SEK | 2018-10-08 19:53 |
1 900 SEK | 2018-10-08 21:28 |
1 700 SEK | 2018-10-08 14:21 |
600 SEK | 2018-10-04 23:04 |
300 SEK | Startpris |