Porslin, blått märke 1808-70, präglat Delatour i godset. Polykrom bemålning, delvis förgylld. Sovande dam i krinolin. Höjd 19 cm. Smärre dekorskador.
900 SEK | 2018-10-08 18:39 |
800 SEK | 2018-10-07 14:38 |
500 SEK | 2018-09-25 16:38 |
500 SEK | 2018-09-30 20:37 |
350 SEK | 2018-09-26 14:51 |
300 SEK | Startpris |