45. VÄRMETALLRIK, KINA CA 1890-1920

Porslin med bl.a. högreståndsfigurer i kobolt. I botten märke. Diameter ca 24 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt yt- och glasyrslitage. Proveniens: AntikWest, Göteborg.

Varunr 178152

9 Oktober 2018 18:15

Utrop 1200 SEK

500 SEK2018-10-04 16:47
450 SEK2018-09-25 16:38
300 SEK Startpris

Onlineauktion 9 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!