Porslin med bl.a. högreståndsfigurer i kobolt. I botten märke. Diameter ca 24 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, obetydligt yt- och glasyrslitage. Proveniens: AntikWest, Göteborg.
500 SEK | 2018-10-04 16:47 |
450 SEK | 2018-09-25 16:38 |
300 SEK | Startpris |