Delvis bemålat och betsat trä. Bockbordet 1800-tal. Höjd 76 cm, skivans mått 278x76 cm. Stolarna 8 st snarlika, senbarockstil, 1900-tal. Repor, märken.
9 000 SEK | 2018-10-23 18:03 |
8 500 SEK | 2018-10-23 18:03 |
2 800 SEK | 2018-10-22 17:24 |
2 200 SEK | 2018-10-23 17:58 |
1 900 SEK | 2018-10-23 16:45 |
1 400 SEK | 2018-10-23 15:55 |
500 SEK | 2018-10-19 15:00 |
300 SEK | Startpris |