10. BOCKBORD OCH ÅTTA STOLAR

Delvis bemålat och betsat trä. Bockbordet 1800-tal. Höjd 76 cm, skivans mått 278x76 cm. Stolarna 8 st snarlika, senbarockstil, 1900-tal. Repor, märken.

Varunr 181072

23 Oktober 2018 18:05

Utrop 6000 SEK

9 000 SEK2018-10-23 18:03
8 500 SEK2018-10-23 18:03
2 800 SEK2018-10-22 17:24
2 200 SEK2018-10-23 17:58
1 900 SEK2018-10-23 16:45
1 400 SEK2018-10-23 15:55
500 SEK2018-10-19 15:00
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!