19. BØRGE MOGENSEN, SOFFBORD

Ek. Modern design, 1960/70-tal. Omärkt. Höjd 55, skivans mått 182x68 cm. Repor, märken, fläckar.

Varunr 181081

23 Oktober 2018 18:06

Utrop 3000 SEK

2 200 SEK2018-10-09 18:58
2 000 SEK2018-10-23 17:52
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!