Jakaranda med stålben. Luxus, Vittsjö Möbler, 1970-tal. Omärkt. Höjd 40, bredd 119 cm. Repor, märken, något solblekt.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 800 SEK | 2018-10-23 18:00 |
3 800 SEK | 2018-10-23 18:01 |
900 SEK | 2018-10-19 13:05 |
400 SEK | 2018-10-15 18:22 |
350 SEK | 2018-10-11 09:09 |
300 SEK | 2018-10-10 21:09 |
300 SEK | Startpris |