Ek med skinnklädsel. "Spanska stolen". Stämplad Fredericia Stol- och Möbelfabrik. Repor, märken, sits med fläck.
16 000 SEK | 2018-10-23 14:48 |
15 000 SEK | 2018-10-22 12:36 |
10 000 SEK | 2018-10-11 11:58 |
9 500 SEK | 2018-10-22 11:31 |
8 500 SEK | 2018-10-21 21:58 |
6 500 SEK | 2018-10-09 18:58 |
4 200 SEK | 2018-10-10 21:25 |
3 000 SEK | 2018-10-10 16:59 |
450 SEK | 2018-10-10 15:16 |
350 SEK | 2018-10-10 12:47 |
300 SEK | Startpris |