Teak med skinnklädsel. Modern design 1960-tal. Repor, märken.
3 200 SEK | 2018-10-23 18:07 |
3 000 SEK | 2018-10-23 18:06 |
2 000 SEK | 2018-10-23 16:44 |
1 900 SEK | 2018-10-23 15:15 |
1 000 SEK | 2018-10-22 13:16 |
800 SEK | 2018-10-10 06:07 |
450 SEK | 2018-10-11 22:22 |
300 SEK | Startpris |