Mahogny med intarsiadekor och mässingsbeslag. Louis XVI-stil, 1900-talets mitt. Höjd 81, bredd 116 cm Repor, märken.
1 400 SEK | 2018-10-23 11:06 |
1 300 SEK | 2018-10-23 17:53 |
1 100 SEK | 2018-10-19 22:41 |
900 SEK | 2018-10-14 20:32 |
800 SEK | 2018-10-14 20:03 |
300 SEK | Startpris |