Jakaranda med skinnklädsel. "Capella". Modern design, 1970-tal. Omärkta. Höjd 70, bredd 68 cm. Repor, märken. Dynorna med bristningar undertill. Något solblekta.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
7 000 SEK | 2018-10-23 13:27 |
6 500 SEK | 2018-10-23 13:25 |
5 500 SEK | 2018-10-22 13:12 |
3 800 SEK | 2018-10-20 23:22 |
3 400 SEK | 2018-10-20 11:57 |
3 000 SEK | 2018-10-11 11:57 |
1 000 SEK | 2018-10-10 16:57 |
350 SEK | 2018-10-10 15:15 |
300 SEK | Startpris |