Jakaranda. Modern design, 1970-tal. Höjd 52, skivans mått 139x60 cm (hopfällt). Solblekt, utbytta skruvar, samt saknade skruvar, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
600 SEK | 2018-10-23 16:43 |
500 SEK | 2018-10-20 11:59 |
300 SEK | 2018-10-11 09:19 |
300 SEK | Startpris |