40. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Olja på duk, osign, 1900-talets förra hälft. Par i italienskt landskap. 70x71 cm. Färgbortfall, ytsmuts, repor.

Varunr 180965

23 Oktober 2018 18:13

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 23 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!