5. MATGRUPP, FEM DELAR

Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. En stol märkt Schiönning och Elgaard, Randers. Bordets höjd 72, diameter 111 cm. En iläggsskiva med sarg a 48,5 cm medföljer. Något solblekt, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 179593

23 Oktober 2018 18:02

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 4 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

Utrop 5000 SEK

4 000 SEK2018-10-23 18:00
4 000 SEK2018-10-23 18:00
2 400 SEK2018-10-09 18:58
1 700 SEK2018-10-20 23:21
1 500 SEK2018-10-19 09:53
1 100 SEK2018-10-11 09:05
700 SEK2018-10-10 16:58
350 SEK2018-10-09 21:20
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!