Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. En stol märkt Schiönning och Elgaard, Randers. Bordets höjd 72, diameter 111 cm. En iläggsskiva med sarg a 48,5 cm medföljer. Något solblekt, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
4 000 SEK | 2018-10-23 18:00 |
2 400 SEK | 2018-10-09 18:58 |
1 700 SEK | 2018-10-20 23:21 |
1 500 SEK | 2018-10-19 09:53 |
1 100 SEK | 2018-10-11 09:05 |
700 SEK | 2018-10-10 16:58 |
350 SEK | 2018-10-09 21:20 |
300 SEK | Startpris |