Jakaranda. Etikettmärkt Amager Bolighus Nr 10566. Modern design, 1970-tal. Troligen Illum Wikkelsö. Bordets höjd 52, skivans mått 169x64 cm. Fläckar, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
2 200 SEK | 2018-10-23 14:01 |
2 200 SEK | 2018-10-23 15:44 |
600 SEK | 2018-10-22 13:14 |
500 SEK | 2018-10-10 21:08 |
300 SEK | 2018-10-10 17:02 |
300 SEK | Startpris |