7. MATBORD

Jakaranda. Skaraborgs Möbelindustri. Modern design, 1970-tal. Höjd 72, skivans mått 139x90 cm, med utfällda skivor 259x90 cm. Något solblekt, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 179592

23 Oktober 2018 18:03

Utrop 6000 SEK

3 000 SEK2018-10-09 18:58
2 800 SEK2018-10-23 18:01
1 500 SEK2018-10-23 16:44
900 SEK2018-10-15 18:20
500 SEK2018-10-09 23:30
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!