Jakaranda. Skaraborgs Möbelindustri. Modern design, 1970-tal. Höjd 72, skivans mått 139x90 cm, med utfällda skivor 259x90 cm. Något solblekt, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
3 000 SEK | 2018-10-09 18:58 |
2 800 SEK | 2018-10-23 18:01 |
1 500 SEK | 2018-10-23 16:44 |
900 SEK | 2018-10-15 18:20 |
500 SEK | 2018-10-09 23:30 |
300 SEK | Startpris |