Jakaranda och betsad bok. Sammankopplade ben i metall. Modern design, 1960/70-tal. Höjd 53, skivans mått 128x55 cm. Ringar efter glas, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
900 SEK | 2018-10-09 18:58 |
800 SEK | 2018-10-23 17:57 |
350 SEK | 2018-10-18 14:37 |
300 SEK | Startpris |