8. SOFFBORD

Jakaranda och betsad bok. Sammankopplade ben i metall. Modern design, 1960/70-tal. Höjd 53, skivans mått 128x55 cm. Ringar efter glas, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 179590

23 Oktober 2018 18:03

Utrop 2000 SEK

900 SEK2018-10-09 18:58
800 SEK2018-10-23 17:57
350 SEK2018-10-18 14:37
300 SEK Startpris

Onlineauktion 23 Okt. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!