Skiva i jakaranda på benställning av förkromad metall. Modern design, 1970-tal. Höjd 41, skivans mått 138x59 cm. Ringar efter glas, repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
2 600 SEK | 2018-10-23 18:03 |
2 400 SEK | 2018-10-23 18:02 |
400 SEK | 2018-10-16 20:01 |
300 SEK | Startpris |