11. HANS AGNE JAKOBSSON, TAKKRONA

Mässing med blåtonade glaskupor. Nio ljuspunkter. Modern design, 1960/70-tal. Etikettmärkt. Höjd 97 cm. Smärre repor och märken, något sned i stången, en dekordetalj saknas, några böjda, takkoppen jackad för strömsladd.

Varunr 181602

6 November 2018 18:04

Utrop 15000 SEK

10 000 SEK2018-10-23 18:36
9 500 SEK2018-10-25 19:15
600 SEK2018-10-24 19:52
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!