Mässing med blåtonade glaskupor. Nio ljuspunkter. Modern design, 1960/70-tal. Etikettmärkt. Höjd 97 cm. Smärre repor och märken, något sned i stången, en dekordetalj saknas, några böjda, takkoppen jackad för strömsladd.
10 000 SEK | 2018-10-23 18:36 |
9 500 SEK | 2018-10-25 19:15 |
600 SEK | 2018-10-24 19:52 |
300 SEK | Startpris |