20. SUZANNE BERTHET (1900-1990)

"Graffitis 3". Olja på duk, sign. A tergo sign o dat 1973. 33x41 cm.

Varunr 181561

6 November 2018 18:07

Utrop 2000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

600 SEK2018-10-26 15:12
500 SEK2018-11-06 16:26
300 SEK2018-10-24 15:57
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!