Oljemålning på duk. Fågel med bo i grönska. Signerad och daterad 1912. 36x27 cm.
4 200 SEK | 2018-11-06 18:05 |
4 000 SEK | 2018-11-06 17:54 |
3 800 SEK | 2018-11-06 17:56 |
2 600 SEK | 2018-11-06 17:50 |
1 500 SEK | 2018-11-05 17:06 |
1 000 SEK | 2018-11-01 15:39 |
900 SEK | 2018-10-28 14:05 |
400 SEK | 2018-10-24 19:07 |
300 SEK | Startpris |