23. SKRIVBORD

Teak. Åtvidabergs möbelfabrik. Modern design, 1950-tal. Låsbart, nycklar medföljer. Höjd 78, bredd 190 cm. Repor, märken, fläckar.

Varunr 181612

6 November 2018 18:08

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK 800 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

Utrop 1500 SEK

800 SEK2018-10-24 23:13
700 SEK2018-11-01 16:16
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!