25. ILLUM WIKKELSØ, FÅTÖLJER, ETT PAR

Teak med textiklädda kuddar. Modern design, 1960-tal. Omärkta. Repor, märken.

Varunr 181614

6 November 2018 18:08

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 8 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 6000 SEK

8 000 SEK2018-11-06 18:02
7 500 SEK2018-11-06 17:49
5 000 SEK2018-11-05 22:03
4 400 SEK2018-11-04 20:01
3 800 SEK2018-11-05 16:19
3 400 SEK2018-11-04 17:25
3 000 SEK2018-11-03 18:24
2 200 SEK2018-11-01 22:16
600 SEK2018-11-01 16:52
450 SEK2018-10-28 07:34
400 SEK2018-10-27 22:02
350 SEK2018-10-24 09:55
300 SEK2018-10-23 23:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 6 Nov. 2018,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!