Sterlingsilver. Stämpelsignerade undertill. Lund, 1960-tal. Höjd 6,5 cm. Repor, två bägare med kanthack.
6 000 SEK | 2018-11-06 16:31 |
5 500 SEK | 2018-11-05 09:48 |
4 600 SEK | 2018-11-04 22:05 |
4 200 SEK | 2018-11-01 15:25 |
3 400 SEK | 2018-10-29 20:34 |
3 200 SEK | 2018-10-25 14:45 |
1 500 SEK | 2018-10-24 13:57 |
600 SEK | 2018-10-23 21:28 |
350 SEK | 2018-10-24 09:56 |
300 SEK | Startpris |